ПРО НАС

Федерація Лакросу України – організація, що займається розвитком такого виду спорту як лакрос.

Наше бачення

Побачити потужний лакрос рух в Україні, який впливає на життя людей.

Наша ціль – 2027

22 активних лакрос клуби, по одному у кожній обласні України.

Наша історія

2010 Квітень: Шерон Ейні (Sharon Heiny) вперше познайомила українців з таким спортом, лакрос.

2011 Грудень: Роман Фіщук продовжив розвивати лакрос і завдяки цьому Європейська Федерація Лакросу (ELF) надала Україні інвентар. В це же час Володимир Демедюк розпочав першу чоловічу команду у м. Рівне.

2012 Квітень: заснована перша дитяча лакрос команда в Україні. Серпень: Чоловіча команда вперше бере участь в турнірі у м. Софія, Болгарія. Листопад: Відбувся перший лакрос табір для дітей у м. Рівне.

2013 Жовтень: Девід Даймонон (David Diamonon) створює першу команду у м. Київ.

2014 Березень: Відбувся перший Кубок України з лакросу за участю команди «Вінницькі Вовки», команди з м. Київ та м. Рівне. Перемогу здобуло Рівне. Турнір приймало м. Вінниця. Грудень: Єгор Турченюк продовжує розвивати лакрос в м. Київ.

2016 Серпень: Відбувся другий лакрос табір в Україні у м. Ірпінь.

2017  28 лютого зареєстрована Федерація Лакросу України у м. Рівне. 6 травня створена Збірна України з лакросу та перші ігри з польськими командами у м. Лодзь. Серпень: Відбувся вже щорічний літній лакрос табір у м. Рівне.

ОСТАННІ ПОДІЇ

2018 Січень: Започатковано щорічний Різдвяний лакрос турнір за підтримки ГО «FCA Ukraine» у м. Київ. Серпень: Щорічний лакрос табір для дітей, м. Київ. 11-12 жовтня відбувся перший тренувальний табір Національної збірної в оновленому складі, м. Київ.

2019 Січень: Щорічний Різдвяний лакрос турнір за підтримки ГО «FCA Ukraine» у м. Київ.